<< wszystkie wpisy
Paulina i Damian | zdjęcia ślubne Dankowice | wesele Hotel na Błoniach | sesja plenerowa Żywiec Opublikowano: czwartek, 29 wrzesień 2016 blog/fotograf-kety-wesele-bielsko-biala-wirtuozeria-hotel-na-bloniach-00.jpg
Tym razem zapraszamy na zdjęcia ślubne, które wykonaliśmy podczas ślubu i przyjęcia weselnego Pauliny i Damiana! Po pierwsze z tą Parą Młodą znamy się od dawna. Mieliśmy przyjemność spotkać się z nimi już kilkukrotnie na innych ślubach. Dlatego byliśmy pewni, że ten dzień będzie również należał do udanych :) ... Ceremonia ślubna odbyła się w Dankowicach. Stamtąd udaliśmy się do Bielska-Białej do Hotelu na Błoniach gdzie miało miejsce szalone i dynamiczne wesele do białego rana! Pozytywni młodzi oraz genialnie bawiący się goście to gwarancja udanej imprezy. Humory dopisywały wszystkim! można było znaleźć coś dla siebie od czekoladowej atrakcji po drinki od sympatycznego barmana. Na miejsce swojej sesji ślubnej Para Młoda wybrała okolice Żywca. Cudowna pogoda, piękne widoki oraz fotogeniczna para. Ciężko sobie wyobrazić lepsze warunki sesji fotograficznej. Z resztą zobaczcie sami.

Zapraszam na niewielki fragment reportażu z ceremonii zaślubin, przyjęcia weselnego oraz sesji plenerowej wyjątkowej Pary Młodej.