<< wszystkie wpisy
Klaudia i Kamil | zdjęcia ślubne Zakrzów | wesele OLD JOKER Wadowice | sesja plenerowa Kamieniołom Kozy Opublikowano: sobota, 3 wrzesień 2016 blog/fotograf-kety-wesele-wadowice-old-joker-plener-kamieniolom-kozy-00.jpg
Zapraszam na reportaż ślubny z okolic Kalwarii Zebrzydowskiej czyli wesele Klaudii i Kamila. Ceremonia miała miejsce w miejscowości Zakrzów. Po uroczystości ślubnej, para młoda wraz z gościmy przeniosła się do sali weselnej Old Joker niedaleko Wadowic, gdzie do białego rana bawi się w rytm muzyki proponowanej przez zespół Vega z Andrychowa. Rewelacyjne oświetlenie sprawiło, że ta cudowna sala nabrała jeszcze więcej uroku. Świetnie bawiący się goście plus wyjątkowa Para Młoda były gwarantem udanej imprezy a co za tym idzie, udanego materiału :) ... Bardzo się cieszymy, że w tym wyjątkowym dniu mogliśmy Wam towarzyszyć.

Klaudia i Kamil wybrali się ze mną na sesję kilka dni po Swoim ślubie. Odwiedziliśmy okolice Kamieniołomu w Kozach. Upał dał nam popalić, ale i tak daliśmy radę :) Wszystko się udało w 100% ... zobaczcie sami ... miłego oglądania!