<< wszystkie wpisy
Sylwia I Tomasz | zdjęcia ślubne Bielsko-Biała | wesele Romeo i Julia Szczyrk | sesja plenerowa pałac Krowiarki Opublikowano: niedziela, 20 listopad 2016 blog/fotograf-kety-wesele-romeo-i-julia-szczyrk-sesja-plenerowa-krowiarki-00.jpg
Mam przyjemność przedstawić Wam reportaż z magicznego dnia dwojga niesamowitych ludzi. Sylwia i Tomasz na miejsce ceremonii ślubnej wybrali Kościół Św. Jakuba w Szczyrku. Był to wyjątkowo piękny ślub w górach :) ... Zabawa weselna odbyła się w rewelacyjnej sali weselnej Romeo i Julia w Szczyrku. Nowoczesny wystrój plus piękne dodatki sali sprawiły, że fotografowanie było istną przyjemnością. Dodatkową atrakcją była kapela góralska, która zmieniła nieco klimat imprezy. Pełny parkiet bawiących się gości od samego początku do białego rana. Tak można z charakteryzować tą wyjątkową noc.

Na plener wybraliśmy się do pałacu w Krowiarkach niedaleko Raciborza. Niezwykle romantyczne i klimatyczne miejsce, w którym panuje magiczny klimat. Światło tego dnia było idealne! Zobaczcie sami :) ... Zapraszamy do oglądania, a Sylwię i Tomasza oczywiście, serdecznie pozdrawiamy!