Oferta fotografii ślubnej Kęty

To wyjątkowy i niepowtarzalny dzień w życiu każdej pary, który na długo zapadnie w pamięć. Chcąc przedłużyć Państwa wspomnienia ze wszystkimi szczegółami oferujemy nagranie tych niezwykłych chwil przy użyciu jednej lub kilku kamer.

Towarzyszymy Państwu od momentu przygotowań do uroczystości, aż do późnych godzin zabawy na sali. Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie dostosowując się do ich potrzeb i wizji. Nie posiadamy sztywno ustalonych ram działania, korzystamy tylko i wyłącznie ze swojego doświadczenia, dzięki czemu zapewniamy Państwu całkowitą oryginalność.
 

pendrive zdjęcia ślubne kęty.jpg

Klient otrzymuje zdjęcia na ekskluzywnym pendrivie z indywidualnym grawerem. Pendrive umieszczony jest w eleganckim opakowaniu stanowiącym dopełnienie finalnego produktu. Całość tworzy piękną pamiątkę. Dodatkowo każdy klient otrzymuje w cenie pakietu podstawowego fotoksiążkę o wymiarach 30 x 30 cm. Zdjęcia  w fotoksiążce wybiera Para Młoda. Producentem fotoksiążki jest renomowana firma NajlepszeFoto wyróżniająca się solidnością oraz najwyższą jakością wydruku zdjęć ślubnych. W swej ofercie posiadają szeroki wachlarz konfiguracji finalnego produktu. Zapraszamy do naszego biura w Kętach w celu zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

Fotoalbum, fotoksiążka zdjęcia weselne Kęty